به شما تبریک میگوییم.

فقط چند کلیک دیگر با درج محصولات خود در سایت فروشگاهی ماهاتن فاصله دارید.

برای آموزش و راهنمای قدم به قدم درج و فروش کالا همراه ما باشید.

1- در قسمت قبلی با جزییات راهنمای پنل پیشخوان فروشندگان آشنا شدید و بعد از آنکه شما موفق به ورود به پیشخوان فروشندگی خود شدید باید برای قرار دادن محصول و یا کالایی در داخل وب سایت همانند تصویر زیر بر روی گزینه محصول کلیک کنید.

درج محصول

زمانی که شما برای اولین بار این کار را انجام می دهید با تصویر زیر مواجه می شوید.

در این تصویر برای شما دو گزینه نمایش داده می شود.

۱- برخی از فروشندگان در سایت های دیگر نیز در حال ارایه محصولاتشان میباشند که میتوانند با توجه به فایل خروجی که، از کلیه محصولاتشان با فرمت CSV و XML گرفته اند را به صورت یک جا درون ریزی کنند تا زحمت دوباره بارگذاری محصولات را نداشته باشند. با کلیک کردن بر روی این گزینه شما می توانید کلیه محصولاتتان را که در وبسایت های دیگر فروشگاهی به فروش می رسانید را به صورت یکجا در داخل سایت بارگزاری کنید.

نکته: در قسمت های قبلی در خصوص تهیه فایل خروجی با فرمت CSV و XML توضیح داده بودیم.

۲ با کلیک کردن بر روی گزینه افزودن محصول جدید شما می توانید محصول و یا کالای خود را با تمام مشخصات در داخل وب سایت درج نمایید.

درج محصول

نحوه افزودن محصول جدید

۱- در این قسمت به عنوان محصول یا نام محصول را به طور کامل و دقیق وارد می کنید.

۲- در این قسمت قیمت محصول را با در نظر گرفتن درصد کمیسیون مدیریت سایت که به صورت توافقی از قبل مشخص شده است را وارد می کنید.

۳- اگر می خواهید با توجه به استراتژی های خاصی به عنوان مثال معرفی محصول تخفیفی شامل محصول شود قیمت با در نظر گرفتن مقدار تخفیف و همچنین درصد کمیسیون مدیریت سایت مبلغ را وارد می کنید و بعد از مدتی دوباره می توانید محصول خود را ویرایش کنید و قیمت با تخفیف را حذف کنید.

۴- در این قسمت شما به کتابخانه وب‌سایت متصل می شوید و عکس مربوط به محصول خود را ابتدا در داخل کتابخانه آپلود می کنید و سپس دکمه درج عکس را میزنید.

نکته ابعاد تصویر باید ۸۰۰ در ۸۰۰ پیکسل و با کیفیت مناسب با فرمت jpg و png قرار بگیرد.

۵- با کلیک کردن بر روی این آیکون می توانید تصاویر بیشتری به مجموعه تصاویر محصولات خود اضافه کنید.

۶- با توجه به نوع محصول و ماهیت آن و انواع دسته بندی که در سایت وجود دارد دسته بندی مناسب را انتخاب می کنیم.

مثال: روژگونه در در قسمت آرایشی و بهداشتی و در دسته بندی روژگونه قرار خواهد گرفت در نتیجه هم دسته آرایشی و بهداشتی و هم دسته رژگونه را انتخاب کنیم.

7- در این قسمت برچسب‌های مربوط به معرفی بهتر محصول را وارد می‌کنیم که مد نظر وب سایت ۵ برچسب یا لیبل می باشد.

نکته:با وارد کردن برچسب، سایت به صورت خودکار شروع به جستجوی برچسب های مشابه میکند و اگر موردی یافت نکند و برچسب جدید باشد به نوار مربوطه اضافه نمیکند در نظر داشته باشید که در صفحه ی بعدی و یا در قسمت ویرایش محصول توسط مدیریت سایت امکان اضافه کردن آن وجود دارد.

8- توضیحات کوتاه و کلیدی محصول را در این قسمت وارد می‌کنیم.

این توضیحات شامل: مشخصات خاص محصول – ویژگی های محصول و مزیت‌های آن و هر آنچه که در لحظه اول برای مشتری جذابیت دارد می‌باشد.

۹- با زدن این دکمه صفحه جدیدی برای وارد کردن محصول جدیدی ایجاد می‌شود.

۱۰- با زدن این دکمه تمام اطلاعاتی که شما وارد نموده اید ذخیره خواهند شد و شما به صفحه بعدی که در تصویر زیر مشاهده میکنید منتقل می شوید.

در صورت بروز هر نوع مشکلی و یا راهنمای با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

افزودن محصول